Program
music

Nagyszínpad

nyitas_1170_ui_programok_csutortok
nyitas_1170_ui_programok_cikkcakk (1)

18:00 Middlemist Red

19:45 Fran Palermo

21:45 Wellhello

nyitas_1170_ui_programok_pentek
nyitas_1170_ui_programok_cikkcakk (1)

18:00 Patikadomb

19:45 Monsters of Rap

21:45 Soerii & Poolek

nyitas_1170_ui_programok_szombat
nyitas_1170_ui_programok_cikkcakk (1)

19:00 Bermuda

20:30 Anima Sound System

22:00 Ivan & The Parazol

Nagysátor

nyitas_1170_ui_programok_csutortok
nyitas_1170_ui_programok_cikkcakk (1)

17:15 The Adolescens

19:15 SONYA

23:15 Copy Con

00:30 Pixa

01:30 Stereo Palma

03:00 Milan

nyitas_1170_ui_programok_pentek
nyitas_1170_ui_programok_cikkcakk (1)

21:15 The Bitrix

23:15 Fubarite

00:30 Rendbenman

01:30 Edo Denova

03:00 Beatbros

nyitas_1170_ui_programok_szombat
nyitas_1170_ui_programok_cikkcakk (1)

19:15 skeemers

21:15 Fatal Error

23:15 The Matter

00:30 Gango

01:30 Palotai

03:00 Gango

kozelet

Nagysátor

nyitas_1170_ui_programok_csutortok
nyitas_1170_ui_programok_cikkcakk (1)

12:00 HOGYAN EJTETTÉK
FOGLYUL
A MAGYAR ÁLLAMOT?

14:00 ÚJ POLITIKAI
KULTÚRÁT!

nyitas_1170_ui_programok_pentek
nyitas_1170_ui_programok_cikkcakk (1)

10:00 ELNÖKSÉGI
KÉRDEZZ-FELELEK

12:00 A PROPAGANDÁRÓL
ÚJSÁGÍRÓSZEMMEL

14:00 QUO VADIS, EURÓPA?

16:00 ÚJ SZELEK FÚJNAK
A TÉRSÉGBEN

nyitas_1170_ui_programok_szombat
nyitas_1170_ui_programok_cikkcakk (1)

10:00 A FOGYATÉKOSSÁGGAL
ÉLŐK HELYZETE
MAGYARORSZÁGON

12:00 E-MOBILITÁS ÉS
KÖZLEKEDÉSI FORRADALOM
MAGYARORSZÁGON

14:00 ALTERNATÍV
PEDAGÓGIÁK
ÉS FELZÁRKÓZTATÁS

16:00 A HOSSZÚTÁVFUTÓ
MAGÁNYOSSÁGA

Beszélgető

nyitas_1170_ui_programok_csutortok
nyitas_1170_ui_programok_cikkcakk (1)

14:00 MI A JOBB?

16:00 KÖZÖD?

nyitas_1170_ui_programok_pentek
nyitas_1170_ui_programok_cikkcakk (1)

12:00 HOGYAN BUKNAK
MEG BIRODALMAK?

14:00 KERÍTÉSEN
INNEN ÉS TÚL

16:00 MEDDIG LÉP AZ
OROSZ MEDVE?

nyitas_1170_ui_programok_szombat
nyitas_1170_ui_programok_cikkcakk (1)

10:00 AGRÁRPOLITIKA

HELYZETKÉP ÉS JÖVŐKÉP

12:00 EGÉSZSÉG-
FINANSZÍROZÁS
KEREKASZTAL

14:00 KORMÁNYZAT
ÉS TUDOMÁNY

Színjátszó

nyitas_1170_ui_programok_csutortok
nyitas_1170_ui_programok_cikkcakk (1)

13:00 Fesztiválcsoport:
Traumák, identitások, víziók

15:00 Baltazár Kabaré

17:30 Beszélgetés
Kovács Gábor
producerrel

nyitas_1170_ui_programok_pentek
nyitas_1170_ui_programok_cikkcakk (1)

13:00 Fesztiválcsoport:
Traumák, Identitások, víziók

15:00 Mediterrán
dallamok hat húron

17:00 Füge Színház:
Karamazov

nyitas_1170_ui_programok_szombat
nyitas_1170_ui_programok_cikkcakk (1)

11:00 Felolvasósátor
a Momentum költőivel
és Illés Adriánnal

13:00 Fesztiválcsoport:
Traumák, identitások, Víziók

15:00 Beszélgetés
Kemény Zsófival

17:00 A szabadság
keresése: Jász Attila,
Ágoston Béla

Alkotó

nyitas_1170_ui_programok_csutortok
nyitas_1170_ui_programok_cikkcakk (1)

10-16 Dadaista
workshop

nyitas_1170_ui_programok_pentek
nyitas_1170_ui_programok_cikkcakk (1)

10-13 Labdamedencés-
beszélgetés

14-15 V. Sári kiállítás
megnyitója

nyitas_1170_ui_programok_szombat
nyitas_1170_ui_programok_cikkcakk (1)

10-15 Pólófestés

15-17 Gender workshop